Preview Mode Links will not work in preview mode

Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk

Nov 29, 2019

Bol pri veľkých zákulisných rokovaniach opozičných strán, ktoré mohol práve on ako líder veľkej koalície viesť do volebného súboja.
 

Dlhé týždne dohadovania sa napokon ovocie ale nepriniesli. Viní z toho Andreja Kisku? A prečo sa napokon nedohodol s Richardom Sulíkom ani na kandidatúre za...


Nov 19, 2019

Len necelé dva týždne pred odovzdaním kandidátnych listín sa v politickom zákulisí opäť hovorí o možnom vzniku veľkej pravicovej koalície - PS/SPOLU, Za ľudí, OĽaNO a SaS.
 
Šéf agentúry FOCUS Martin Slosiarik v relácii Fair Play Michala Kovačiča na jednej strane upozorňuje, že tak krátko...


Nov 17, 2019

„Prosím vás, neštrngajme kľúčmi, podajme si ruky, objímeme sa a sľúbme si lásku.” Aj tieto slová povedala 25. novembra 1989 v mimoriadne emotívnom prejave herečka Milka Vášáryová na Námestí SNP pred 100-tisíc ľuďmi.

Rozhovor s Milkou Vášáryovou vám prinášame v rámci série špeciálnych...


Nov 13, 2019

Hoci mal v Novembri ´89 len desať rokov, pamätá si všetko celkom presne. Aj preto, že sa ho to priamo dotýkalo. Jeho otec totiž niekoľko mesiacov pred pamätnými udalosťami odišiel pracovať do Spojených štátov a totalitný režim rodine nedovoloval za ním vycestovať.
 
„Zrazu sa na tom námestí...


Nov 6, 2019

Zatiaľ čo maďarská televízia už vysielala rozhovor s Alexandrom Dubčekom, vtedajšie Československo žilo stále v informačnej izolácii. Aj vďaka tomu slovenskí Maďari predbehli Nežnú revolúciu, hovorí v relácii Fair Play Michala Kovačiča predseda Helsinského výboru na Slovensku Kálmán Petőcz.