Preview Mode Links will not work in preview mode

Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk

Oct 23, 2019

Síce udalosti 17. novembra nezažil, hovorí však, že si slobodu váži. Desí ho, ako ľahko sa dnes mladí ľudia nechajú ovplyvniť extrémistami. Hosťom relácie Fair Play Michala Kovačiča bol Matej Slažanský alias Selassie.

Rozhovor vám prinášame v rámci série špeciálnych vydaní Fair Play k...


Oct 16, 2019

Dnes je ako hudobník jedným z najznámejších reprezentantov Rómov nielen na Slovensku. Jeho prácu si všimol aj Hollywood.

Napriek tomu ale tvrdí, že za socializmu sa Rómom žilo lepšie. „Hlavne tým, ktorí chceli pracovať. Boli sme súdržnejší, mali sme na všetko čas, boli sme pokojnejší v...


Oct 14, 2019

Ešte krátko pred novembrom ’89 bol za mrežami. Vtedajší režim ho vinil z podvracania a poburovania. Dnes ho vidieť po boku zástupcov KSS protestovať proti NATO. Michal Kovačič sa v relácii Fair Play zhováral s Jánom Čarnogurským v rámci špeciálnych Fair Play k výročiu 17. novembra 1989 s...


Oct 9, 2019

Fenomén Karla Gotta vypovedá o niečom oveľa hlbšom, než len o tomto spevákovi. Prvý, kto ho rehabilitoval, bol Václav Havel, keď počas Nežnej revolúcie Gott spieval hymnu spolu s Karlom Krylom, spomína bývalý disident a ponovembrový politik František Mikloško.