Preview Mode Links will not work in preview mode

Fair Play Michala Kovačiča|aktuality.sk

Dec 4, 2019

Ľudovít Ódor je spoluautorom štúdie, podľa ktorej malo byť na našich dôchodkových účtoch dohromady o 2 až 7 miliárd viac.
 
Počas fungovania systému sa totiž doň robilo množstvo zásahov a oslnivé výkony pri investovaní našich peňazí nepodali ani správcovské spoločnosti.

Kým najlepší...


Dec 3, 2019

Ako sa bude prezidentka správať pred voľbami či po nich? Má víťaz automaticky zaručené poverenie na zostavenie vlády? A čo v prípade, že by vo voľbách triumfovali extrémisti z ĽSNS?
 
Nielen o politike, ale aj o vyhrážkach, ktoré hlava štátu dostáva, či možnom sťahovaní z Pezinka v dôsledku...


Nov 29, 2019

Bol pri veľkých zákulisných rokovaniach opozičných strán, ktoré mohol práve on ako líder veľkej koalície viesť do volebného súboja.
 

Dlhé týždne dohadovania sa napokon ovocie ale nepriniesli. Viní z toho Andreja Kisku? A prečo sa napokon nedohodol s Richardom Sulíkom ani na kandidatúre za...


Nov 19, 2019

Len necelé dva týždne pred odovzdaním kandidátnych listín sa v politickom zákulisí opäť hovorí o možnom vzniku veľkej pravicovej koalície - PS/SPOLU, Za ľudí, OĽaNO a SaS.
 
Šéf agentúry FOCUS Martin Slosiarik v relácii Fair Play Michala Kovačiča na jednej strane upozorňuje, že tak krátko...


Nov 17, 2019

„Prosím vás, neštrngajme kľúčmi, podajme si ruky, objímeme sa a sľúbme si lásku.” Aj tieto slová povedala 25. novembra 1989 v mimoriadne emotívnom prejave herečka Milka Vášáryová na Námestí SNP pred 100-tisíc ľuďmi.

Rozhovor s Milkou Vášáryovou vám prinášame v rámci série špeciálnych...